Бізон

        20 Июль 2013

бізон   Бізон — це корінний американець. У цієї тварини густа шерсть сіро-бурого кольору на голові та чорно-бурого на шиї,  причому передня частина тіла вкрита більш довгим волоссям,  ніж задня. Розмір тіла бізона сягає трьох метрів в довжину і двох метрів у висоту. Масивна голова з короткими,  але товстими рогами,  що розходяться в сторони,  добре пасує до цього потужного тіла. Передня частина тулуба бізона набагато сильніше розвинута,  ніж задня. Тварина має короткі,  але дуже сильні ноги. Загальна маса тіла в 1200 кілограмів робить бізона найбільшою твариною на території Північної Америки.

бізон

   Раніше бізон,  або як його ще називають буффало,  був поширений по всій території Північної Америки. Тепер же ці тварини зустрічаються виключно на півночі і заході штату Міссурі.

   Влітку бізони пасуться на рівнинах,  а на зиму йдуть у лісисту місцевість у південному напрямку. Влітку вони харчуються в основному травою,  а взимку трав’яними залишками,  мохом та лишайником. Густе хутро бізона добре допомагає йому в зимову пору, він з легкістю може переносити температуру нижче 30 градусів,  хоча все ж намагається шукати малосніжні ділянки.

бізон

   Ця велика й незграбна на вигляд тварина здатна дуже швидко бігати, і робить це з такою швидкістю, що не кожний кінь здатний наздогнати його. Бізони живуть стадами від 5 до 10 тисяч голів, іноді їх чисельність може перевищувати 15 000. У будь-якому такому стаді є два або три старих самця які охороняють все стадо. Бізони дуже сильні тварини і в розлютованому вигляді становлять велику небезпеку, як для мисливців, так і для інших ворогів.

бізон

   Домінуючі самці збирають собі невеликі гареми з 3-5 самок. Парування відбувається в серпні-вересні місяці. Після дев’яти місяців вагітності самка народжує, як правило, одне теля. На даний момент чисельність бізонів дуже сильно скоротилася. На сьогоднішній день їх чисельність складає близько 500 тис. голів. Хоча в 1800 році чисельність бізонів становила близько 40 млн. голів. Я щиро сподіваюся, що надалі кількість цих тварин буде не падати, а навпаки зростати.

   Памятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2013 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin