Бернська вівчарка

        16 Июнь 2012

бернська вівчарка   Бернська вівчарка або бернський зенненхунд — одна з пастуших порід, причому я б особисто сказав, одна з найкрасивіших порід. В її родичах значаться такі породи як сенбернар, ротвейлер і навіть ньюфаундленд. Коли стоїш поряд з вище переліченими «родичами» бернської  вівчарки внутрішньо відчуваєш якийсь дискомфорт, а правильніше навіть сказати страх. Подібних емоцій абсолютно не виникає, при спілкуванні з самою бернською вівчаркою, хоча вона і досить велика собака (її зріст становить близько 70 см в холці). Від неї просто випромінюється доброта і ласка.

бернська вівчарка

   Бернська вівчарка дуже легко піддається дресируванню, має надзвичайно розвиненийрозум, поступлива абсолютно у всьому. Саме про зенненхунда  можна з упевненістю сказати, що розуміє все, тільки сказати не може. І примітно те, що такою бернську вівчарку зробила сама природа. Жоден селекціонер не брав участі  у розвитку тії чи іншої якості.

бернська вівчарка

   Незважаючи на те, що на своїй батьківщині, в Швейцарії, бернська вівчарка широко використовується за своїм прямим призначенням (як пастух і сторож), в світі ця порода все більше набуває поширення, як домашній улюбленець і компаньон. І дійсно зенненхунд прекрасно уживається з іншими домашніми тваринами, своєю любов’ю не обділяє нікого з членів родини. Здатний годинами пустувати з дітьми, в той самий час захищаючи їх від сторонніх.

бернська вівчарка

   Мені особисто, чомусь постійно хочеться порівняти бернську вівчарку з коллі.  Напевно, ці дві породи дітей люблять більше, ніж будь-яка інша порода. Але хочу зауважити, така доброта не говорить про те, що бернська вівчарка не може постояти за себе і за ввірених їй людей, тварин або територію.  Як раз це вона вміє робити з такою ж самовідданістю, як і любити.

   І хоча бернська вівчарка і не відчуває настільки сильно дискомфорт при проживанні  в квартирі, як, скажімо, піренейська або абруцька вівчарки, їй все ж таки необхідні тривалі щоденні прогулянки. Якщо ви зробите свій вибір на користь бернської вівчарки, я вважаю, що про це ніколи не пошкодуєте.

І на закінчення подивіться як бернська вівчарка допомагає отримати нобелівську премію

Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin