Австралійська вівчарка

        10 Июнь 2012

австралійська вівчарка   Австралійська вівчарка, як це не парадоксально, але за своїм походженням нічого спільного з Австралією не має. Своїм походженням австралійська вівчарка зобов’язана селекціонерам США. Так як в кінці XIX — на початку ХХ століття  на території Американського континенту процвітало скотарництво, причому стада, як овець, так і великої рогатої худоби необхідно було ганяти на великі відстані в пошуках соковитих трав, то ковбоям потрібна була собака-пастух — невтомна, розумна і хоробра одночасно. Саме такою і стала австралійська вівчарка. Коли селекціонери схрестили піренейську вівчарку з декількома видами коллі, то може бути навіть самі того не очікуючи отримали породу вівчарки, яка ввібрала в себе лише найкращі якості від всіх предків.

австралійська вівчарка

    Австралійська вівчарка, як для вівчарки має не дуже великий розмір (близько 50 см в холці), але при цьому абсолютно невтомна. За день, працюючи зі стадом, вона може пробігати відстань до 60 км. Зі знайомими людьми австралійські вівчарки ласкаві і поступливі, але стоять стіною при захисті стада або території господаря.

австралійська вівчарка

   Австралійська вівчарка одна з небагатьох собак, яка вміє посміхатися. Це вміння особливо зворушливо виглядає на  фотографіях. За кмітливостю і легкістю в дресируванні, мало яка собака зрівняється з австралійською вівчаркою. Вона з легкістю схоплює все на льоту, при цьому австралійська вівчарка здатна до прийняття власного рішення. Вона відмінно пристосована до життя в сільській місцевості або на великій садибі, де багато простору і спілкування.австралійська вівчарка

    Але, на жаль вона дуже вразлива при проживанні в квартирі. Якщо ви все ж таки вирішите завести австралійську вівчарку в квартирі, будьте готові до багатогодинних активних прогулянок, правильному підбору їжі. В іншому випадку ваш вихованець просто згасне або знайде вихід в руйнуванні всього інтер’єру квартири.

   Якщо ж ви виконаєте всі вищевказані умови, то придбаєте пастуха, сторожа і головне вірного друга в особі австралійської вівчарки.

   І трошки позитиву за участю австралійської вівчарки

   Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin