Атлантичний тарпон

        6 Октябрь 2016

атлантичний тарпон    Атлантичний тарпон ні в якій мірі не заслуговує зневажливою оцінки. Це саме та риба, від якої у якості  трофея не відмовився б жоден рибалка. Чому? Та тому що це найсильніша та найхитріша риба, яку можна зустріти біля східного узбережжя Америки, а також в водах Західної Африки.

атлантичний тарпон

    Тарпон, який грає на поверхні води, є воістину захоплююче видовище. А також він іноді викликає велике обурення та розчарування рибалок, не бажаючи брати навіть самі «уловисті» приманки. Одна з назв атлантичного тарпону, яке йому дали рибалки — «срібний король». І це прізвисько відмінно підходить до його зовнішнього вигляду, який не змінився протягом 125 млн. років. Тарпон — це велика риба з великою сріблястою або навіть дзеркальною лускою та має величезні розміри — до 2,5 метрів і до160кг ваги.

атлантичний тарпон

   В основний раціон харчування атлантичного тарпону входить кефаль та інші дрібні стайні риби, які не опускаються до глибини нижче 25 метрів. Також відомо, що 5-6 дорослих особин атлантичного тарпону можуть з легкістю та неймовірною швидкістю знищити зграю дрібної риби чисельністю до 5 000.

атлантичний тарпон

    Крім того атлантичний тарпон представляє велику наукову цінність (живу копалину). Тому часто ловити тарпона  дозволяється тільки у вигляді спортивної риболовлі (зловив, відпустив). Правда у Флориді існують ліцензії, купивши яку можна не відпускати тарпона. Однак одна ліцензія коштує до 50 $ і по ній можна зловити не більше двох рибин. Всі гроші, виручені від продажу ліцензій, йдуть на вивчення життя цих чудових риб.

І на закінчення пропоную цікавий та пізнавальний фільм про тарпона

   Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Риба та рибалка       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2016 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin