Антилопа гну

        25 Апрель 2014

антилопа гну   Антилопа гну — тулубом дуже нагадує коня, а голова схожа на бичачу, лоб якої переходить в дуже великий і широкий ніс. Широкі стислі роги вкриті рубцями та вигнуті вперед і в сторони. Довге волосся на хвості та гриві також дуже нагадують коня. Зріст антилопи гну в холці може досягати 1,4 м , довжина тіла разом з хвостом до 3 метрів , а маса  до 300кг.

антилопа гну

   Населяють ці тварини Південну і Східну Африку. Найкращим місцем для їх проживання є безкраї савани та рівнини, оскільки там вдосталь їжі, а також легше захистити себе від нападу хижаків — леопардів, гієн та левів. До того ж антилопу гну можна назвати примхливим гурманом . Тварини їдять тільки кілька видів трав. Через величезну кількість антилоп гну в стаді (часом до 1 млн.), Їм постійно доводиться мігрувати. До речі, хочу зауважити , що нескінченний ланцюг мігруючих антилоп гну , що розтягнувся від горизонту до горизонту, воістину захоплююче видовище, і спостерігати за ним одне задоволення.

антилопа гну

   Сезон спарювання у цих тварин відбувається з квітня по липень, що саме припадає на сезон дощів. Через дев’ять місяців, ближче до лютого, у антилоп гну починається масове отелення. Зазвичай самка приводить одного теля, а його вага рідко перевищує 25кг. Але вже через 5 хвилин після народження малюк може пересуватися разом з матір’ю. Всього через тиждень  дитинча почне підгодовуватися травою, але, не дивлячись на це, воно ще впродовж півроку буде харчуватися материнським молоком.

антилопа гну

   Антилопа гну на сьогоднішній день є найпоширенішим видом антилоп. Але зараз дуже велика кількість браконьєрів і місцевих аборигенів почали серйозний відстріл цих тварин заради м’яса та шкіри. Але я щиро сподіваюся, що розсудливість візьме верх, і наші діти зможуть бачити антилоп гну не тільки на малюнках.

   Для того, щоб ви, друзі, краще збагнули розміри стада антилоп гну під час міграції, подивіться коротенький відеоролик

Пам’ятайте, тварини — творіння Божі!        Рубрика: Копитні       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2014 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin