Абруцька вівчарка

        16 Июнь 2012

абруцька вівчарка   Абруцька  вівчарка або марема – це ще одна яскраво виражена пастуша собака. Історія цієї вівчарки починається десь на початку нашої ери. І хоча загальноприйнято вважати, що абруцька вівчарка походить з однойменних італійських провінцій, є також думка, що корені її пов’язані з  середньоазіатською вівчаркою. У будь-якому випадку марема має риси, які чітко відрізняють її від інших вівчарок, як зовні, так і за характером.

абруцька вівчарка

   Головні риси збруцької вівчарки —  досить великі розміри (зріст у загривку складає близько 70 см) та чисто біле забарвлення. Марема чимось навіть нагадує білого ведмедя, хоча й чисто умовно. Особливості будови шерстяного покриву дозволяють абруцькій вівчарці відчувати себе комфортно як на холоді, так і на спеці.  Потужні легені  дозволяють маремі при охороні отар долати величезні відстані.  Але ця особливість, в свою чергу,  не дозволяє утримувати абруцьку  вівчарку в квартирі. Їй там просто напросто не буде вистачати простору і вона дуже швидко зачахне.

абруцька вівчарка

   Майже всі вівчарки вміють приймати власні рішення, але у збруцької вівчарки це виражено найдужче. Марема не тільки може мати власну думку, але вона може ставити її вище думки господаря, якщо він, в свою чергу, не має достатнього авторитету у неї. Абруцька  вівчарка ніколи не буде вашим слугою а тим паче рабом.

абруцька вівчарка

   Тільки рівноправність і ніяк по другому. В особі збруцької вівчарки ви можете знайти відданого та вірного друга, але покірність раба або бездумне виконання ваших причуд шукайте в іншому місці. Але , друзі, при цьому я ні в якому разі не хочу сказати, що марема важко піддається дресуванню. Зовсім навпаки, збруцька вівчарка погано себе почуває якщо її не вчать чомусь новому, насправді вона справжній «трудоголік».

абруцька вівчарка

   Якщо одним словом, то можна сказати так — коли ви готові бути на рівних з абруцькою вівчаркою і якщо у вас є достатньо простору для того, щоб марема, могла вдосталь побігати і попустувати, то у вас буде кращий охоронець вашого майна і вашої родини, але мало того, ще й вірний друг.

   І як ставляться абруцькі вівчарки до дітей подивіться в невеликому ролику

   Пам’ятайте, тварини – творіння Божі!        Рубрика: Собаки       Запис має мітки: , ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin