10 історій з життя папуг

        10 Май 2012

папуга   1.У Дар-ес-Саламі (Танзанія) два папуги відомі тим, що вміють не тільки співати і танцювати, але знають по кілька слів на трьох мовах: англійській, суахілі і гуджаратській.  Живуть Тіні і Віні — так звуть папуг — на волі, а не в клітці. Папуги охоче слухають радіо і наслідують мелодії, а рівно о 6 годині ранку піднімають свого господаря словами: «Доброго дня, тату!» Папуги відмінні будильники.

2. Не всі папуги добре виховані. У зоопарку Вашингтона довелося перевести одного папугу із загальної клітки в ізольовану, щоб перестав викрикувати нецензурні слова. Подібний випадок з папугами стався і в Каїрському зоопарку. Два  папуги що вміють розмовляти  Хасан і Рабе так облаяли відвідувача, що адміністрації довелося видалити їх подалі. Після чого папуги могли наодинці один з одним обговорювати дії адміністрації на будь-якій мові.

3. Про реєстрацію всіх папуг та інших птахів, що говорять оголосила поліція Гонконгу. У відповідній анкеті власники повинні були вказати, якою мовою володіє птах.
«Інтерпол» отримав незвичайне завдання: розшукати чотирьох папуг, зниклих з міста Ворсма (Німеччина). І не дивно: кожна з птахів коштувала 3 тисячі доларів.

4. Коли двоє грабіжників забралися в квартиру двох сестер-англійок і ті готові були віддати все, що мали, з кухні пролунав твердий чоловічий голос: «Що відбувається? Я поспішаю до вас ». Голос належав папузі Біллу. Злодії в паніці втекли, а папуга став справжнім героєм цієї історії.

5. Жив у Ялті знаменитий папуга Гоша. Славився він тим, що незмінно вигукував: «Дор-р-рого! Все дор-р-рого! » Недавно, коли ціни зросли неймовірно, папуга не витримав і здох. Коментарі, як кажуть, зайві.

6. У Лондонському зоопарку викрали двох найбільших папуг Гаса і Бетсі. Папуги належать до рідкісного виду гіяцинтових ара і оцінюються в 15 000 фунтів стерлінгів кожен.

папуги

7. Папуга-поводир для сліпих на багато дешевше і зручніше собаки. Американський орнітолог Рей Бернук продає вчених папуг по 250-400 доларів. Папуги вміють вимовляти: «Стій!», «Іди!», «Поверни на ліво» і т.п. До того ж прекрасно розрізняють сигнали світлофора (на відміну від собак папуги мають кольоровий зір) і попереджають про перешкоди.

8. В австралійському Сіднеї відкрилася перша в світі школа для папуг, де їх навчають говорити людською мовою. Приймають папуг від усіх бажаючих. Плата висока. Термін навчання від одного місяця до півроку, залежно від здібностей і сприйнятливості папуги. Після закінчення курсу птахи отримують диплом, а разом з тим зростає і їх ціна — освічений папуга коштує набагато дорожче «неписьменного».

9. Мабуть, найбільш дивовижну історію про папуг розповідають в канадському місті Вікторія. Тут у палаці жила прекрасна Луїза, а її обслуговували кілька ввічливий слуг. Все пояснювалося дуже просто: господиня папуги залишила птиці в спадок 500 тис. доларів, і заповідала до кінця днів жити в її будинку. Але з’явився нахрапистий спадкоємець  і вирішив продати замок. Адвокати папуги відстояли права птиці — вона залишилася жити у нових господарів. Ветеринари заявили, що багата спадкоємиця може спокійно дожити до 300 років.

Будь-яка тварина – творіння Боже!        Рубрика: Домашні птахи, Птахи       Запис має мітки: ,

Попередній пост:     ←
Наступний пост:    

Від автора

Я люблю тварин вже тільки за те, що вони не здатні на зраду

Залишити свій коментарій

Яндекс.Метрика

2012 © Тварини · Войти · Працює на WordPress

Goodwin